Дружній візит наших колег з Національного військового музею Королівства Нідерланди

29 Листопада 2023

Сьогодні в Музеї Голодомору побували з дружнім візитом наші колеги з Національного військового музею Королівства Нідерланди – його директор, доктор Джон Саймонсберген та проєктний менеджер пані Монік Брінкс. Їх супроводжували наші партнери з Центру вивчення воєнної історії ЗСУ. Гостей зустріли в.о. Генерального директора музею Голодомору Леся Гасиджак та заступниця Генерального директора Ганна Сокиріна. Колеги з Нідердандів вшанували пам’ять жертв Голодомору, запаливши свічки у Вівтарі пам’яті. А потім прослухали екскурсію про історію Голодомору, створення нашого музею та оглянули нову виставку «Намір», яка розповідає про злочини сталінського режиму та сучасної путінської росії, між якими чимало очевидних паралелей.