Канадський ансамбль «Тризуб» відвідав Музей Голодомору

30 Липня 2019

«Ми вчили дещо про Голодомор в школі, та звичайно, не так детально та глибоко. Тепер я усвідомлюю більше, я бачу, як спірально повторюється історія, як одна подія залежить від іншої. Я порекомендувала б цей музей друзям, адже лише усвідомлюючи те, що вже сталося, ми зможемо аналізувати те, що відбувається сьогодні», — поділилася Крістін Сидорик, членкиня ансамблю.

«Тризуб» — це український ансамбль танцю, який заснували у 1974 році в місті Калгарі (Канада). 44 роки тому 7 натхненних вихідців з України створили групу, аби популяризувати мистецтво українського танцю та сприяти міжкультурному діалогу на іншому континенті.

Сьогодні група із танцюристів та кураторів ансамблю відвідала Музей Голодомору та дізналась детальніше про історію своїх предків. А вже зовсім незабаром вони виступлять у Кропивницькому та Івано-Франківську.