Команда Музею Голодомору відвідала Меморіал жертвам Голодомору в Вашингтоні

1 Квітня 2023

Під час трьохтижневої поїздки до США у рамках проєкту “Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв” співробітники нашого музею відвідали Меморіал жертвам  Голодомору-геноциду 1932—1933 років в місті Вашингтон.

Меморіал був відкритий 7 листопада 2015 року та має вигляд масивного бронзового поля колосків. Його виконано за проєктом скульпторки Лариси Курилас.

Нашим колегам вдалося не тільки відвідати меморіал, а й зустрітися з пані Ларисою. Співробітники музею обговорили зі скульпторкою можливу передачу до Фондів Музею макету пам’ятника, а також плани розвитку меморіалу як місця пам’яті та розповсюдження в США історії Голодомору.

Скульпторка також поділилася з нашою командою маленькою таємницею меморіалу — серед безлічі колосків авторка сховала три маленькі зображення мишенят. Відвідуючи меморіал, можна спробувати знайти їх усіх.