Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

5 Квітня 2019

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Кандидат), подає особисто (або надсилає поштою) наступні документи:

• письмову заяву на ім’я генерального директора Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» про участь у конкурсі, написану власноруч;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • заповнену особову картку (встановленого зразка);
  • автобіографію;
  • копію трудової книжки;
  • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєнні вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
  • письмову згоду на оброку персональних даних.

Кандидати, які працюють в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», подають лише заяву про участь у конкурсі.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

Заяви на конкурс на заміщення вищеперерахованих вакантних наукових посад та додані до них документи приймаються в кабінеті № 15 Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» за адресою: 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 3, телефон для довідок – (044)254-45-12.

Особа, уповноважена для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу: учений секретар Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» – Сокиріна Ганна.

Термін подачі заяв – до 18:00 05.04.2019 року

Детальна інформація у прикріплених документах.

• копію документа, що посвідчує особу;
  • заповнену особову картку (встановленого зразка);
  • автобіографію;
  • копію трудової книжки;
  • письмову згоду на оброку персональних даних.

Термін подачі заяв – до 18:00 05.04.2019 року

Детальна інформація у прикріплених документах.