29 Липня 2021

29 червня Музей Голодомору підписав Меморандум із Науковою бібліотекою Національного університету «Києво-Могилянська академія» (директорка — Чорна Тетяна Володимирівна).

Мета співпраці — поширення інформації про Голодомор-геноцид серед громадян України та інших держав.

Музей та бібліотека будуть спільно проводити заходи (наукові конференції, презентації книг тощо), обмінюватися новими виданнями та інформаційними джерелами, в тому числі електронними, взаємодіяти під час підготовки змісту та сценарію експозиції Другої черги Музею Голодомору

Зокрема, Наукова бібліотека НаУКМА вже надала співробітникам Музею доступ до фондів Бібліотеки-Архіву Джеймса Мейса — одного з найвідоміших дослідників Голодомору, а також до його листів до Омеляна Пріцака, які зберігаються в бібліотеці.