Міністр закордонних справ Канади вшанувала жертв Голодомору

27 Лютого 2023

У рамках офіційного візиту в Україну у вівторок, 14 лютого, Музей Голодомору відвідала делегація канадських урядовців на чолі з міністром закордонних справ країни Мелані Жолі.

Гості вшанували пам’ять загиблих у роки Голодомору-геноциду українців біля скульптури «Гірка пам’ять дитинства», запаливши лампадки та поклавши квіти. Ритуал вшанування жертв Голодомору продовжився у Залі пам’яті Музею, де представники канадської делегації запалили свічки у Вівтарі. Після цього гості ознайомилися з експозицією нашого Музею та історією Голодомору. Для глибшого знайомства з трагічною історією України гостям подарували тематичну літературу.

Нагадаємо, парламент Канади визнав Голодомор актом геноциду українського народу в 2008 році. Відтоді по всій Канаді кожного року четверта субота листопада є Днем пам’яті Українського голоду та геноциду (Голодомору).