Міжнародний форум «МАСОВІ ШТУЧНІ ГОЛОДИ: ПАМ’ЯТАЄМО, ВШАНОВУЄМО»

2 Вересня 2021

7 вересня 2021 року відбудеться Міжнародний форум «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо».

Форум розпочнеться о 12:00 у Будинку профспілок України (м. Київ, Майдан Незалежності, 2). Вхід за запрошеннями.

У Форумі передбачається участь представників Верховної Ради та Уряду України, міжнародних, громадських організацій, наукової спільноти, лідерів суспільної думки України.

Програма Міжнародного форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо».

Мета Форуму – актуалізувати обговорення в українському суспільстві та міжнародній спільноті тему Голодомору-геноциду 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 рр., 1946–1947 рр.; об’єднати суспільство задля поширення правди про злочин геноциду проти українців, вчинений комуністичним тоталітарним режимом.

Вступна частина Форуму «Україна і світ: формування національної пам’яті та важливість поширення правди про Голодомори» передбачає офіційні виступи високопосадових осіб держави, релігійних діячів.

Під час Форуму відбудуться дві панельні дискусії: «Голодомор-геноцид та масові штучні голоди 1921–1923 рр., 1946–1947 рр. як найбільші злочини комуністичного тоталітарного режиму: наукові дослідження» та «Голодомор-геноцид та масові штучні голоди 1921–1923 рр., 1946–1947 рр. як найбільші злочини комуністичного тоталітарного режиму: суспільні конотації».

Музей Голодомору – єдиний у світі музей, який розповідає про геноцид українців. Ми поширюємо в Україні і світі правдиву інформацію про злочин геноциду української нації, небезпеку тоталітарних режимів,  порушення прав людини і громадянина. Говоримо про важливість збереження колективної пам’яті, допомагаємо розбудовувати соціальну, правову., демократичну державу і громадянське суспільство.

Для довідок: тел. +380997609726 (Ольга Юрчук)/ [email protected]