Музей Голодомору-геноциду продовжує проєкт «Боротьба за свідомість»

27 Вересня 2021

Національний музей Голодомору-геноциду продовжує освітньо-патріотичний проєкт «Боротьба за свідомість».

Метою проєкту є поширення історичної літератури патріотичного спрямування, зокрема й про Голодомор-геноцид української нації, у всі куточки України. У 2019 та 2020 роках команда Музею Голодомору та Інституту дослідження Голодомору передала 25 000 примірників книг.

Партнерами проєкту стали Міністерство культури та інформаційної політики України, Галузевий державний архів Служби безпеки України, Український інститут національної пам’яті, Міністерство освіти та науки України, Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса, Комунальне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України», Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» та Міжнародна асоціація дослідників Голодомору-геноциду.

2021 року у межах Проєкту планують передати 10 000 примірників книг до 150 Національних університетів та до 50 бібліотек України.
На сьогодні книги вже отримали провідні наукові бібліотеки Вінницької та Дніпропетровської областей.