Музей Голодомору – на Cafe Kyiv 2024 в Берліні

22 Лютого 2024

Наша виставка «Незасуджений геноцид повторюється» 19 лютого була представлена в Берліні в рамках масштабного заходу Cafe Kyiv 2024. Його вже вдруге проводить Фонду Конрада Аденауера з метою підтримки України.

Музей Голодомору представляли в Берліні наші колеги Марина Богуш та Галина Голубєва. Вони взяли участь у дискусії «Українські музеї в перехідний період – солідарність, зміни поглядів та еволюція після двох років повномасштабної війни», під час якої шлося про те, як змінювались потреби українських музеїв з початку повномасштабного вторгнення до сьогодні. З доповіддю виступила заступниця завідувача експозиційно-виставкового відділу Марина Богуш. Це була відверта розмова про те, які виклики і плани стоять перед українськими музеями в умовах повномасштабного вторгнення та які шляхи для розвитку видаються найбільш перспективними. Зокрема також обговорювали можливості та очікування щодо міжнародної співпраці. Також говорили про те, які наративи української історії в музейних репрезентаціях є найбільш чутливими для української та іноземної аудиторії.

Водночас представниця екскурсійно-освітнього відділу Галина Голубєва презентувала освітні можливості Музею Голодомору для відвідувачів.

Загалом, як повідомляє Укріформ, під час Cafe Kyiv 2024 було представлено 120 пунктів програми, участь взяли понад 100 партнерів, близько 200 спікерів. Також у рамках заходу відбулися покази 9 фільмів, 12 виставок, а також майстер-класи, тренінги, показ і продаж дизайнерського українського одягу та прикрас тощо.