Музей Голодомору отримав обладнання для збереження фондової колекції

15 Листопада 2022

Національний музей Голодомору-геноциду отримав чергову благодійну допомогу для забезпечення збереження фондової колекції закладу, в тому числі для стабілізації температурно-вологісного режиму приміщень. Не перестаємо дякувати волонтерці Ірині Нікіфоровій та німецьким колегам – Українському центру мистецької допомоги в Німеччині та Міжнародній неурядової організації World Heritage Watch.

Нагадаємо, у вересні німецьким Центром допомоги мистецтву України за сприяння Ірини Нікіфорофої Музею Голодомору було передано валізи з набором інструментів для реставраційних робіт, а також спеціальні пакувальні матеріали, необхідні для збереження музейних предметів в умовах війни.

Щиро вдячні за постійну увагу до нашого закладу в цей непростий час та своєчасну і важливу підтримку!