Музей Голодомору поділився досвідом із Центром цифрової історії

27 Жовтня 2023

У Музеї Голодомору побували наші колеги із Центр цифрової історії / Center pf Digital History, з якими співпрацюємо в рамках проєкту Memory Savers UA. Наших гостей цікавило використання цифрових джерел інформації в експозиції музею та мультимедійних технологій. Співробітники музею – головний зберігач фондів Марина Принь та завідувачка екскурсійно-освітнім відділом Яна Городняк – провели колегам екскурсію та розповіли про те, як у музеї використовують сучасні цифрові технології – сенсорні екрани, проектори та інше мультимедійне обладнання.

Нагадаємо, в рамках спільного проєкту Центру цифрової історії в Музеї Голодомору активно триває процес оцифрування фондової колекції. Для цього нам надане необхідне обладнання та залучена до роботи стажерка Єва Танцева.

Фото – Центр цифрової історії.