Музей Голодомору відвідала делегація на чолі з прем’єр-міністром Республіки Хорватія

10 Грудня 2021

Сьогодні, 8 грудня 2021 року, Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович, який перебуває в Україні із робочим візитом, вшанував пам’ять жертв Голодомору  1932-1933 років.

Представники хорватської делегації, до складу якої ввійшли також міністр закордонних та європейських справ Гордан Грліч-Радман і міністр науки та освіти Радован Фукс, побували на території Національного музею Голодомору-геноциду та поклали декоративну композицію з колосків пшениці та калини зі свічкою до скульптури «Гірка пам’ять дитинства»

Візит глави уряду Хорватії відбувається на запрошення глави Української держави. Під час відвідин Києва заплановані зустрічі іноземного гостя з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.