Музей Голодомору відвідала делегація Рійгікогу

29 Листопада 2022

У вівторок, 29 листопада, в Музеї Голодомору побувала делегація естонського парламенту – Рійгікогу. Гості вшанували  пам’ять жертв Голодомору, поклавши символічні композиції з колосків та квітів до скульптури «Гірка пам’ять дитинства», а потім запалили свічки в Алтарі пам’яті Музею. Після цього учасники делегації оглянули експозицію Музею та прослухали екскурсію про Голодомор-геноцид 1932-1933 років, під час якої більше дізналися про злочин сталінського режиму проти українців. Для детальнішого ознайомлення з трагічною історією України гостям подарували відповідну тематичну літературу.

Естонія є давнім і надійним другом України. Нагадаємо, саме ця держава  першою в світі визнала Голодомор актом геноциду українського народу: відповідну заяву  Рійгікогу ухвалив у жовтні 1993 року.