Музей відвідали очільники німецького Goethe-Institut

3 Квітня 2024

Музей Голодомору сьогодні, 3 квітня, відвідали Генеральний секретар Goethe-Institut Йоганнес Еберт та директор Goethe-Institut в Україні Фабіан Мюльталер. Зустріли гостей в. о. Генерального директора Музею Голодомору Леся Гасиджак та завідувачка експозиційно-виставкового відділу Яна Гринько.

Знайомство з нашим музеєм гості розпочали з вшанування пам’яті вбитих голодом українців, запаливши свічки у Вівтарі пам’яті. Далі Леся Гасиджак розповіла про діяльність музею та те, як широкомасштабна війна позначилася на його роботі. Зокрема очільниця установи констатувала, що цікавість до музею та загалом теми Голодомору після російської агресії лише зросла. Екскурсію Залою пам’яті для німецьких друзів провела Яна Гринько як кураторка виставки «НАМІР». Також гості цікавилися ходом будівництва другої черги музею.