Музейний ГІС визнано одним з найкращих цифрових проєктів у сфері культури

5 Серпня 2019

Проєкт Національного музею “Геоінформаційна система «Місця масового поховання жертв Голодомору-геноциду»” увійшов до переліку 25 найкращих цифрових проєктів реалізованих за підтримки Українського культурного фонду.

Геоінформаційна система була розроблена на основі двох пріоритетних напрямків запропонованих УКФ:

• сприяння впровадженню інновацій, цифрових технологій і діджиталізації у сфері культури та мистецтв;
  • сприяння розробці електронного інформаційного ресурсу (ЕІР) культурної спадщини (КС) і культурних цінностей та впровадження сучасних інформаційних технологій у сферу музейної діяльності та КС.

Геоінформаційна система  «Місця масового поховання жертв Голодомору-геноциду» – портал, на якому візуалізована інформація про місця поховання жертв геноциду 1932–1933 років. Користувачі знайдуть на порталі інформацію про місця масового поховання жертв Голодомору, пам’ятники та пам’ятні знаки, встановлені на пошану жертв Голодомору. А також дані про кількість вбитих голодом, архівні матеріали та спогади про Голодомор в окремо взятому населеному пункті України.