Національний музей Голодомору-геноциду співпрацюватиме із Громадською спілкою «Українська культурна спадщина»

2 Вересня 2021

Відповідний Меморандум  був  підписаний 2 вересня між генеральною директоркою Музею Голодомору Олесею Стасюк і Головою Громадської спілки «Українська культурна спадщина» Олексієм Новіковим.

Основний напрям співпраці є спільна робота із формування музейних та бібліотечних фондів з метою відновлення та збереження національної пам’яті українців про Голодомор-геноцид  та інші злочини вчинені комуністичним тоталітарним режимом.

Крім цього сторони співпрацюватимуть задля створення необхідних умов для проведення досліджень з історії Голодомору 1932-1933 років, організації заходів, присвячених пам’яті жертв Голодомору, а також відновлення історичної та соціальної справедливості стосовно громадян, які постраждали від злочинів, вчинених комуністичним тоталітарним режимом.

У межах співпраці Голова спілки надав у користування Музею безконтактний сканер, який науковці використовуватимуть під час роботи із документами в архівах.