Національний музей Голодомору-геноциду взяв участь у дискусії «Virtual vs Real» на Історичному фестивалі LEGIO Historica V

2 Грудня 2019

30 листопада в межах проведення історичного фестивалю LEGIO Historica V на історичному факультеті Київського національного  університету  імені Тараса Шевченка відбулася дискусія «Virtual vs Real»: для чого ходити в музей в цифрову епоху, в якій свою роботу представили 5 музеїв –  різні думки і різний досвід.

Дискусію організував та модерував представник НТС історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Валерій Зінченко. Від музею Голодомору у дискусії взяла участь перший заступник генерального директора Ірина Батирєва.  Співрозмовниками стали також Євгеній Сафар’янс (Національний музей Революції Гідності), Вікторія Антоненкo (Національний музей Тараса Шевченка), Дмитро Гайнетдінов (Національний музей історії України у Другій світовій війні), Євгеній Шатілов (Національний військово-історичний музей України).

Учасники дискусії та гості змогли почути про те, які складнощі виникають перед музеями, щоб залучити нову аудиторію, які форми роботи застосовують музеї, щоб зацікавити відвідувача та відірвати його від віртуального світу сучасних технологій. Особливо активно усі обговорювали питання, чи потрібно взагалі музеям бути інтерактивними та йти в ногу з часом, застосовуючи різноманітні програмно-технічні засоби.