НМ «Меморіал жертв Голодомору» подякував екскурсоводам-волонтерам

11 Грудня 2018

Протягом місяця студенти історичного факультету допомагали музею в проведенні заходів до 85-ї річниці Голодомору

Цьогоріч відзначення 85-их роковин геноциду українського народу було наповнене багатьма подіями. З цією метою музей залучив студентів-волонтерів, аби ті отримали досвід безпосередньої роботи в музейній інституції за своїм фахом – історією України ХХ століття. Протягом місяця сім студентів бакалаврату історичного факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка допомагали співробітникам музею, самостійно проводячи екскурсії для відвідувачів та беручи участь в організації заходів, присвячених Голодомору.

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» щиро вдячний Чулак Марії, Безрукій Владиславі, Дяченко Софії, Олабину Станіславу, Столярову Антону, Обловатному Богдану та Дорофеєву Артему за час і відданість, з якою вони працювали цей місяць.

12 грудня волонтери зібралися в невимушеній атмосфері в приміщенні музею, щоб поділитися враженнями від нового для себе досвіду, обговорити найцікавіші моменти за час волонтерства, а також офіційно отримати письмові рекомендації від керівництва музею.