Новопризначений Посол ФРН відвідав Музей Голодомору

3 Серпня 2023

Музей Голодомору в середу, 2 серпня, відвідав новопризначений Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Мартін Єгер у супроводі Постійного представника Посла пана Тіма Пранге.

Пан Посол вшанував пам’ять загиблих українців біля Вівтаря пам’яті та оглянув експозицію Музею. Екскурсію Залою пам’яті гостю провела очільниця Музею Леся Гасиджак. Вона подякувала Німеччині за важливий крок, який країна зробила в листопаді минулого року, визнавши Голодомор геноцидом українського народу, а також за допомогу, яку надає ФРН закладам культури України і музеям зокрема. Також Мартін Єгер поділився досвідом Німеччини щодо вшанування травматичних сторінок історії.

Посол Мартін Єгер приступив до роботи в Україні 20 липня 2023 року. Знаково, що знайомлячись із Києвом та Україною, пан Посол включив до свого робочого графіка і відвідини нашого закладу.