Освіторія розповіла, як діти знімали фільм про Голодомор та чому це важливо

29 Листопада 2019

Освіторія Медіа, відвідавши Музей Голодомору, дослідила, як працювала «Творча лабораторія для дітей», чому та як потрібно говорити з дітьми про Голодомор та чим музей може бути корисним для вчителів.

Освіторія Медіа — це цікаві й актуальні новини про сучасну освіту й історії про те, як краще вдосконалювати систему навчання. Платформа є найбільш популярною мережею серед викладачів і батьків, адже допомагає їм знайти відповіді на різні питання щодо навчання і виховання дітей.

Журналісти поспілкувалися як із організаторами Творчої лабораторії, так і з самими дітьми-учасниками.

Нагадаємо, на базі Музею Голодомору у вересні запустився новий проєкт «Творча лабораторія для дітей». Протягом 5-ти занять підлітки виконували завдання, досліджуючи історію українського народу, зокрема причини, передумови, наслідки Голодомору-геноциду. Вони реалізували себе в ролі істориків, SMM-менеджерів, відеооператорів, сценаристів та ведучих. Результатом роботи став короткометражний фільм про Голодомор-геноцид, який створили учасники разом з командою музею та презентували для своїх батьків та друзів на останньому занятті.

Наступний запуск проєкту планується в лютому.

За посиланням можна прочитати повну статтю Освіторія Медіа.