«Полотно правди». Як київські художники за часів СРСР створили триптих про Голодомор-геноцид». Запрошуємо на нову екскурсію

22 Березня 2023

…1988 рік. В Україні ще тільки починають несміливо говорити про голод 1932-1933 років, а двоє молодих київських художників розпочинають роботу над масштабним полотном про Голодомор. За рік вони його закінчать і назвуть «Геноцид 1933». Це буде виклик і шок. І це буде перша картина на цю тему в пізньосовєтській Україні.

Що підштовхнуло художників до цього? Як сприйняли картину глядачі та влада? Які родинні таємниці розповідають брати Гончаренки? Які технічні складнощі виникали при створенні триптиха? І до чого тут Михайлівський Золотоверхий монастир?

Відповіді на ці запитання ви отримаєте під час авторської екскурсії Полотно правди». Як київські художники за часів СРСР створили триптих про Голодомор-геноцид» кандидата історичних наук, провідного наукового співробітника музею Голодомору-геноциду Андрія Іванця. Під час екскурсії науковець поділиться ексклюзивною інформацією, отриманою від авторів непересічного мистецького твору.

Екскурсія відбудеться 25 березня, в суботу, о 15:00 у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду.

Вартість квитка для дорослого – 85 грн, студентів, пенсіонерів – 75 грн, школярів – 70 грн. Оплата здійснюється безпосередньо перед екскурсією в касі музею.

Бажаючих відвідати екскурсію просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/MdqU47tPgUd4W2V46.