Польський репортер та письменник Мирослав Влеклий відвідав Музей Голодомору

10 Липня 2023

7 липня до Національного музею Голодомору-геноциду завітали Мирослав Влеклий (Mirosaw Wleky) — польський репортер та письменник, автор книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» — та перекладачка українського видання книги Олена Шеремет.

Гості прослухали екскурсію Залою Пам’яті музею, яку провела заступниця завідувача екскурсійно-освітнього відділу Ольга Вигодованець та зустрілися із в. о. генерального директора музею Лесею Гасиджак.

Під час зустрічі гостей зацікавив проект ІІ черги музею та експозиція, яка буде в ньому представлена. Також Мирослав Влеклий поділився своїми думками про історію Голодомору, які з’явилися в процесі написання книги про Ґарета Джонса, в також розповів про свої творчі плани.

Леся Гасиджак зазначила, що знання про Голодомор потрібно поширювати не лише через наукові праці. Добре працюють і різноманітні популярні форми, зокрема книги й фільми, завдяки яким тема Голодомору стає зрозумілішою для широкої аудиторії.

Також гості подарували бібліотеці Музею книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» з авторським підписом.