Презентація освітніх проектів музею для педагогів Подільського району

26 Березня 2019

26 березня 2019 року заступник завідувача екскурсійно-освітнього відділу Яна Городняк та екскурсовод першої категорії Ольга Вигодованець провели зустріч з педагогами Подільського району Києва.

У заході, який пройшов у Гімназії №107 м. Києва взяли участь заступники директорів шкіл з виховної роботи.

Співробітники Меморіалу презентували освітні проекти які пропонує музей. На прикладі екскурсії «Голоси свідків» розповіли про використання спогадів людей які пережили у Голодомор для кращого усвідомлення учнями подій геноциду українців.

Дана екскурсія пропонує слухачам почути історію Голодомору вустами людей, які жили в 1932-1933 роках. Вона включає перегляд фотодокументів, листів, і щедро перемежована розповідями очевидців Голодомору. Така форма подачі переводить процес вивчення історії геноциду українців з теоретичної площини у площину людських відносин, сприяє більш емоційному, особистісному ставленню до теми і є більш цікавою для покоління, що підростає.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Меморіал та Міносвіти провели семінар для вчителів про форми і засоби вивчення Голодомору у закладах освіти.