Сайт музею адаптували відповідно до стандартів вебдоступності
23 Жовтня 2020
Команда Музею Голодомору адаптувала свій офіційний сайт відповідно до міжнародних стандартів. Ми хочемо розповісти про те, як він змінився після адаптації.
Втілюючи проєкт «Доступний сайт — доступний музей», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду, ми намагались врахувати інтереси усієї нашої аудиторії. Оновлений дизайн сайту відповідає міжнародним стандартам вебдоступності WCAG.
- Тепер користувачі за бажання можуть змінювати кольорову гаму сайту та розмір шрифтів, що полегшить доступ до контенту для людей із порушеннями зору.
- Для незрячих відвідувачів сайту до зображень додано альтернативний текст та описи історичних фотографій, а усі сторінки та посилання сайту стали доступними для скрінрідерів (програм зчитування з екрану). Також архів документів про механізм Голодомору, що мають формат зображень, буде доповнений текстовими розшифровками.
- Полегшено навігацію сайтом для людей, що мають ураження опорно-рухового апарату — потрібну сторінку можна знайти за допомогою клавіатури без використання мишки.
- Для людей з ментальними порушеннями створюються паралельні сторінки, написані спрощеною мовою
- Планується розміщення аудіоекскурсії для незрячих та відеоекскурсії, що супроводжується жестовою мовою.
Нині на нашому сайті кожен легко знайде потрібну йому інформацію про історію Голодомору, діяльність музею та його освітні програми!