У Музеї Голодомору побували міністри закордонних справ іноземних держав

28 Листопада 2022

Сьогодні, 28 листопада, Музей Голодомору відвідала офіційна делегація міністрів закордонних справ іноземних держав. Серед гостей, зокрема, були Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс, Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс, Міністерка закордонних справ Ісландії Тордіс Колбрун Рейкфйорд Гилфадоттір, Міністерка закордонних справ Норвегії Аннікен Гуйтфельдт, Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстрьом, Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто. Супроводжував іноземних колег очільник українського МЗС Дмитро Кулеба.

Гості вшанували закатованих Голодомором українців біля скульптури “Гірка пам’ять дитинства”, поклавши символічні букети з колосків пшениці. Після цього міністри зайшли до Зали пам’яті Музею, де оглянули експозицію та прослухали розповідь нашого екскурсовода про сталінський геноцид української нації в 1932-1933 роках. Також гостям подарували відповідну тематичну літературу.

Нагадаємо, у суботу, 26 листопада, під час скорботних заходів за участю перших осіб держави в нашому Музеї побували Прем’єр-міністр Литовської Республіки Інгріда Шимоніте та Прем’єр-міністр Королівства Бельгія Александр Де Кроо.