У Музеї відбувся четвертий воркшоп із учнями Креативної Міжнародної Дитячої Школи

14 Жовтня 2023

13 жовтня у Музеї відбувся четвертий, завершальний, воркшоп із учнями Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ. Освіта для творців світу) у рамках освітнього проєкту «Розкажи мені історію». Цього разу школярі дізнавалися, як спланувати і втілити в життя музейну виставку. Провела воркшоп завідувачка експозиційно-виставкового відділу Яна Гринько.

Скільки етапів потрібно, щоб ідея виросла у повноцінний проєкт, як обрати дієву стратегію та організувати робочий процес, з ким консультуватися під час створення виставки — усі ці питання обговорювалися на воркшопі задля того, щоб старшокласники зрештою реалізували свої власні проєкти, присвячені темі Голодомору. Адже саме це і є кінцевою метою нашої співпраці.