В Меморіалі жертв Голодомору працює картка туриста KyivPass

16 Серпня 2017

На початку серпня 2017 року КМДА, Туристично-інформаційний центр міста та Київський туристичний альянс запустили новий туристичний проект. Придбавши карту KyivPass , турист отримує пакет послуг, куди входять 20 безкоштовних походів до музеїв, 8 безкоштовних візитів в галереї, 3 безкоштовні поїздки на метро, 2 безкоштовних входу в клуби, 2 автобусних туру та 1 безкоштовний вхід в зоопарк.

Власники цієї карти мають можливість безкоштовно відвідати Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Більш детальніше про вартість, послуги та умови користування читайте на сайті проекту .

Також Ви можете скористатися мобільним додатком Kyiv City Guide, який виконує функції гіда і зробить Вашу мандрівку цікавішою.