Відбувся воркшоп для школярів про усну історію Голодомору

6 Жовтня 2023

Триває наша співпраця із Креативною Міжнародною Дитячою Школою (КМДШ) у рамках освітнього проєкту «Розкажи мені історію».

Як правильно збирати усні свідчення очевидців Голодомору, чому вони є цінними та чому люди довгий час боялися відверто говорити про пережите в 1932—1933 роках — про це ми говорили зі старшокласниками під час чергового воркшопу на тему усної історії Голодомору, який відбувся у п’ятницю, 6 жовтня. Школярі також переглянули відеосвідчення очевидців, які були записані командою Музею Голодомору в попередні роки, та отримали «домашнє завдання» — розпитати батьків, бабусь і дідусів про історію Голодомору власної родини. Провела воркшоп заступниця завідувача екскурсійно-освітнього відділу Ольга Вигодованець.

Нагадаємо, це вже третій воркшоп для учнів КМДШ. Раніше старшокласники вже двічі побували в нашому музеї, де відвідали екскурсію, більше дізналися про щоденну роботу закладу та музейників, а також ознайомилися з діяльністю фондового відділу та побачили найцікавіші артефакти із фондової колекції Музею Голодомору.