Виставки Меморіалу жертв Голодомору показали в Бухаресті

7 Жовтня 2018

05 жовтня 2018 в музеї Муніципалітету міста Бухарест Посольство України в Румунії презентували виставки Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”: «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» та «Голодна симфонія».

Фотовиставку “Голодна симфонія” представила Ксенія Пілявська, яка є автором світлин. Фотограф розповіла гостям Музею Муніципалітету міста Бухарест про ідею та мету проекту.

В рамках відкриття виставок Посольством спільно з Союзом Українців Румунії було проведено міжнародну акцію до 85-х роковин Голодомору «Запалімо свічку пам’яті».Проведення цьогорічної акції особливо присвячено пам’яті дітей.

Запаливши свічку пам’яті, присутні вшанувати хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору- геноциду 1932-1933 років.