Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

23 Серпня 2023

23 серпня – День Державного Прапора України.

«Два кольори мої, два кольори…»

Пригадуєте слова відомої пісні? Сьогодні два кольори, які об’єднали увесь український народ, – це синій і жовтий. Кольори миру, які символізують чисте безхмарне небо та поле стиглої пшениці. І кольори нашого Державного прапора, який ми сьогодні вшановуємо.

Наш прапор – це не тільки державний символ. Це маркер незламного духу, прагнення до волі, неймовірної віри в свій народ. Саме тому український стяг викликає неабияку лють наших ворогів, які понад усе бояться того гену свободи, з яким народжується кожен українець. Через це в роки совєтської окупації за синьо-жовтий прапор саджали до в’язниць. А тепер не ув’язнюють – за наше знамено сьогодні вбивають.

Зараз немає такої країни, де б не впізнавали український прапор за його синьо-жовтими кольорами. За це ми продовжуємо платити надзвичайно високу ціну – життями найкращих синів і дочок України. Пам’ятаймо про це!

Cьогодні з нагоди свята в усіх містах України буде урочисто піднято державні прапори – таку традицію було започатковано в 2009 році. Ми віримо, що синьо-жовті стяги незабаром будуть майоріти над всіма українськими містами і селами.

Нехай кожного з нас наповнює гордість за наш прапор і нашу країну.

Нехай не згасає віра в перемогу!

Тримаймо стрій і міцніше тримаймо прапор у своїй руках!

Ми вистоїмо! Ми переможемо!

Зі святом!