Виставка Музею – в Українському домі

28 Листопада 2023

У рамках прем’єри нового чотирьохсерійного фільму «Голодомор. Літописці» від «Суспільного мовлення» відбулася міні-експозиція, створена на основі банерної виставки, наданої Національним музеєм Голодомору-геноциду. Прем’єра відбулася в Українському домі.

Йдеться про виставку «Голодомор: советський геноцид українців», яку підготував виставково-експозиційний відділ нашого Музею.

Організацією експозиції займалася команда Fresh Production Group за підтримки художників-постановників під керівництвом Олександр Батєнєва.

Незабаром показ та обговорення фільму «Голодомор. Літописці» (сценарій Олександр Зінченко, режисер Роман Барабаш) відбудеться в нашому Музеї за участю творчої команди серіалу. Про деталі повідомимо згодом.

Фото Fresh Production Group.