Запрошуємо дітей та батьків на презентацію нового майстер-класу «Дерево життя»

25 Травня 2023

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Музеї Голодомору відбудеться презентація нового майстер-класу для дітей та батьків «Дерево життя».

Під час заняття ми запропонуємо нашим наймолодшим відвідувачам власноруч створити дерево свого роду технікою вибійки. Це підштовхне дітей до дослідження історії своєї родини та історії України, спонукає зацікавитися родинними реліквіями та призабутими фото з сімейного альбому, про цінність яких діти, можливо, й не здогадуються.

Водночас учасники заняття познайомляться з традиційною українською символікою — деревом роду, різдвяним павуком — та знайдуть їхнє зображення в інтер’єрах нашого музею.

Крім того діти побачать найцінніші експонати нашого музею — реліквії конкретних родин, які впродовж багатьох років зберігалися в сім’ях та передавалися з покоління в покоління. За кожним із них – цікава історія, спогади і люди, які оживають у цих спогадах.

Також відвідувачі отримають поради, як самостійно дослідити історію свого роду та посилання на корисні ресурси.

Заняття орієнтоване на дітей 7—12 років та їхніх батьків.

Презентація майстер-класу «Дерево життя» відбудеться 1 червня 2023 року (четвер) о 15:00 в Музеї Голодомору (вул. Лаврська, 3).

У день першого проведення з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідування майстер-класу БЕЗКОШТОВНЕ.

Кількість місць обмежена, тому просимо попередньо зареєструватися!

Посилання для реєстрації: http://surl.li/hhsldЗовнішнє посиланняЗовнішнє посилання.

Чекаємо на вас!