Запрошуємо на дискусію «Місії та виклики: культурні інституції України під час війни»

20 Жовтня 2023

Із чим стикаються українські музеї в період повномасштабного вторгнення? Запрошуємо обговорити це на дискусії «Місії та виклики: культурні інституції України під час війни» вже в суботу, 21 жовтня. Зустріч відбудеться в Одеськрому національному художньому музею.

Українські музи в війну не мовчать, а культурні інституції зустрічаються з такими викликами, про які б воліли не знати. Порятунок культурної спадщини в умовах бюрократичного хаосу, загальний меседж «Не на часі!», усвідомлення місії музею як простору ментальної незламності – це все змушує шукати нові підходи до діяльності під час війни.

Чи можна запобігти катастрофі провалу культурного розвитку? Чи може культурний сектор сьогодні випрацювати нову модель відносин з державою? Про це все ми поговоримо з учасницями дискусії:

• Лесею Гасиджак, в.о. генерального директора національного музею Голодомору-геноциду;
 Оленою Гончарук, в.о. генерального директора Довженко-Центру.

Модераторка зустрічі: Оксана Довгополова, кураторка платформи культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво.

Коли: 21 жовтня, о 16:00
Де: Софіївська, 5аВартість: 150/75 ₴ (квитки тут: http://surl.li/mhayhЗовнішнє посилання).

Чекаємо на вас!

Текст і афіша – Одеський національний художній музейЗовнішнє посилання.