Запрошуємо на кураторську екскурсію

8 Травня 2024

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у Музеї Голодомору відбудеться кураторська екскурсія виставкою «НАМІР».

Міжнародний день музеїв – один із двох днів у році, коли вхід у наш музей вільний. І кураторська екскурсія в цей день теж буде безкоштовна!

Її проведе завідувачка експозиційно-виставкового відділу Яна Гринько.

Ви побачите експонати, які ми збирали по всій Україні. Вони є свідченнями Голодомору 1932– 1933 років та широкомасштабної війни. Чому вони представлені в одній залі – про це ви дізнаєтесь під час екскурсії та переконаєтесь, що між подіями минулого і сучасного є чимало спільного.

«Голодомор завдав великої травми українському народові. Що певною мірою вплинуло на наше сприйняття антиукраїнської риторики, яку росія проводить десятиліттями. На початку шляху відновлення історичної правди про Голодомор, ми з обережністю називали речі своїми іменами, озираючись на реакцію Москви. Але все змінилося впродовж останніх десяти років, особливо після широкомасштабного вторгнення. Що ми побачимо, якщо поглянемо на дії РФ проти України через призму історії Голодомору? Пропоную поговорити про це під час кураторської екскурсії виставкою «НАМІР»», — каже Яна Гринько.

Чекаємо на вас!

Коли: 18 травня, субота, о 15:00.
Де: Зала пам’яті Музею Голодомору (вул. Лаврська, 3, ст. метро «Арсенальна»).

Щоб відвідати, будь ласка, зареєструйтеся: http://surl.li/tjxvuЗовнішнє посилання

Виставка підготовлена в партнерстві з Центром дослідження воєнної історії Збройних Сил УкраїниЗовнішнє посиланняЗовнішнє посиланняЗовнішнє посилання за підтримки Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»Зовнішнє посиланняЗовнішнє посиланняЗовнішнє посилання.