Запрошуємо на пресконференцію «Вшанування в Угорщині пам’яті жертв Голодомору».

13 Червня 2023

15 червня у Києві в Українському кризовому медіа-центрі працівники Національного музею Голодомору-геноциду проведуть пресконференцію на тему «Вшанування в Угорщині пам’яті жертв Голодомору».

Організатор заходу — Національний музей Голодомору-геноциду.

Коли: 15 червня, у четвер, о 16:00.

Де: Український кризовий медіа-центр, Київ, Хрещатик, 2, Український дім.

У пресконференції візьмуть участь кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Музею Голодомору Андрій Іванець і завідувачка експозиційно-виставкового відділу  Яна Гринько. Модерувати захід буде кандидат історичних наук Ігор Стамбол.

Національний музей Голодомору-геноциду і Комітет національної пам’яті Угорщини є членами Платформи європейської пам’яті та сумління — міжнародного проєкту, покликаного досліджувати діяльність і злочини тоталітарних режимів у Європі в ХХ столітті та не допустити відновлення тоталітаризму на континенті. Результатом співробітництва Музею Голодомору та Комітету національної пам’яті Угорщини в рамках платформи стало відкриття у червні 2023 року в Будапешті виставки «Голодомор — радянський геноцид українського народу» до 90-х роковин Голодомору-геноциду.

Учасники заходу розкажуть про співробітництво з угорськими партнерами та про вшанування в Угорщині пам’яті жертв геноциду української нації, вчиненого комуністичним режимом з центром у Москві.