Завершився відбір робіт на Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО»

2 Вересня 2019

У квітні 2019 року наш музей оголосив Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. Проект започатковано з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору. Його місією є поширення знань про трагічні сторінки історії нашої країни, запобігання повторенню злочину геноциду, сприяння самоідентифікації, захист прав людини, протистояння дискримінації та порушенню прав людини.

1 вересня кожен, хто подав заявку на участь, зміг отримати інформацію щодо результатів роботи журі. До нас вже почали надходити перші оригінали відібраних творів. Загалом, з понад 300 творів наше професійне журі обрало 212 робіт юних художників з різних куточків України, а також Республіки Білорусь і Туреччини.

Ми сподіваємось, що кожен учасник протягом реалізації свого задуму відкрив для себе нову сторінку історії України, а, можливо, й власної родини, зробив ще один крок на своєму творчому шляху.
Незалежно від того, чи були учасники запрошені до подальшої участі у конкурсі, ми запрошуємо їх долучатись до нашої спільноти, слідкувати за подіями та вболівати за своїх юних колег.

З 20 вересня розпочнеться он-лайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

Дякуємо всім конкурсантам, кураторам, батькам та рідним за співпрацю та запрошуємо до нашого музею!

Перелік робіт учасників, що були відібрані для подальшої участі у конкурсі можна переглянути за посиланням: