Музей Голодомору відвідали канадські та польські фахівці з музейного дизайну

16 Квітня 2019

16 квітня 2019 р. Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідали Голова Канадсько-Української Фундації Богдан Онищук та представники компаній Nizio Design International (Варшава, Польща), Forge Media +Design (Канада) та Haley Sharpe Design (Канада), які перебувають з робочим візитом в Україні та беруть участь в робочій зустрічі міжнародної команди, яка працює над проектом Музею Голодомору в рамках будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

Гості, у супроводі Першого заступника генерального директора музею Ірини Батирєвої та заступника голови урядового Організаційного комітету з питань підготовки будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Івана Васюника, прослухали екскурсію та вшанували пам’ять жертв Голодомору, запаливши свічки на Вівтарі пам’яті у Залі пам’яті. На завершення візиту відвідувачі оглянули будівельний майданчик другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».