Президент України разом з дружиною приєдналися до Міжнародної акції "Запалімо свічку пам'яті!"

26 Вересня 2018

Президент Петро Порошенко високо оцінив зусилля української громади в США у питанні визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Ми маємо говорити правду. Правду про Голодомор. Бо страшний відбиток залишили в українській душі жахливі події 1932-1933 років. Він, Голодомор став синонімом небаченої людської трагедії», – наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з лідерами української громади в США під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки.

«Я дуже дякую кожному з вас, хто доклав величезних зусиль для того, щоб 12 штатів на місцевому рівні визнали цю нашу трагедію геноцидом», – звернувся до учасників зустрічі Глава держави.

Президент також підкреслив: «Але ми не зупинимось і зараз ми чекаємо на рівні комітету Конгресу рішення Конгресу Сполучених Штатів Америки про визнання Голодомору геноцидом».

Глава держави також особливо подякував Українському конгресовому комітету Америки за ті кроки, які були зроблені у цьому питанні.

Президент України разом з дружиною Мариною Порошенко та українською делегацією приєдналися до Міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!”, присвячену 85-м роковинам Голодомору.

Нагадаємо, Посольство України в США сподівається, що визнання Голодомору геноцидом Конгрес США розгляне цього року