Відеоекскурсія Музеєм Голодомору для дітей 1-6 класів

1 Липня 2022

Тривалість заняття — 30 хвилин

Це чудова можливість для найменших слухачів віртуально побувати в Музеї Голодомору, поспілкуватися з гідом та дізнатися історію свого народу. Відеоекскурсія з використанням пісочної анімації у форматі розповіді школярки про відвідини Музею полегшить ознайомлення з темою та не травмуватиме дітей. Протягом екскурсії учасники побачать експозицію Музею та унікальні експонати, дізнаються їхні історії, почують спогади про Голодомор та ознайомляться з подіями 1932–1933 років. Основна увага зосереджена на розповіді про людяність, яка допомагала українцям вижити в ті жорстокі часи.

Як відбувається відеоекскурсія?

Відеоекскурсія розрахована на учнів 1–6 класів. Складається з двох частин. Перша — це відеоролик-подорож Музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.

Як забронювати онлайн-екскурсію?

Для того, щоб відвідати музей онлайн, слід зареєструватися завчасно (щонайменше за три дні).

Відеоекскурсія доступна щодня з 09.00 до 18.00.

Для реєстрації заповніть форму

Скільки коштує?

Вартість відеоекскурсії — 20 грн з однієї особи; мінімальна група — 5 осіб (при замовленні екскурсії для меншої кількості учасників оплата здійснюється за 5 осіб).

Контакти для зворотного зв’язку:

Телефони для реєстрації:

(044) 254-45-11 / (044) 254-45-12