Презентація робіт та оголошення переможців у конкурсі дитячої творчості про Голодомор

23 Жовтня 2019

7 листопада о 15.00 у Музеї Голодомору відбудеться презентація робіт та оголошення переможців Конкурсу дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО».

У квітні 2019 року  Національний музей Голодомору-геноциду та Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору оголосили про проведення конкурсу до 86-ої річниці з метою поширення знань про трагічні сторінки історії та запобігання повторення злочину геноциду.

Для участі у конкурсі надійшло понад 300 електронних заявок з 23 областей України (у т.ч. від переселенців з окупованих територій АР Крим та Донбасу), а також з Туреччини та Білорусі. Усього подало заявки 288 дітей, які були поділені на 3 вікові категорії:  6-9, 10-13, 14-17 років.

7 листопада під час відкриття виставки будуть оголошені переможці і вручені призи, дипломи та спеціальні відзнаки. У кожній із вікових категорій передбачається 1, 2 та 3-тє місця. Також учасники отримають  гран-прі і приз глядацьких симпатій, голосування за який триває і досі на сайті музею.

Запрошуються усі учасники, їхні представники, батьки, учні, керівники та викладачі закладів, що взяли участь у конкурсі та усі бажаючі.

Роботи оцінювали журі на чолі із Євгеном КАРАСЕМ, арт-експертом, колекціонером, галеристом, головою експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва.

Члени журі:

• Іван ВАСЮНИК, Голова Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору
  • Олекса РУДЕНКО, Заслужений художник України, доцент кафедри графіки видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «КПІ»
  • Ігор ЯКУБОВСЬКИЙ, кандидат архітектури, заступник директора Інституту дослідження Голодомору
  • Діана КЛОЧКО, мистецтвознавиця, лекторка, членкиня AICA (Міжнародна асоціація арт-критиків) і українського Пен-клубу
  • Наталія БОРИСЕНКО, член Національної спілки художників України, директор арт-студії «Художня майстерня»
  • Юлія КОЦУР, кандидат історичних наук, завідувач інформаційно-видавничого відділу Музею Голодомору.