Вистава «Контра»

22 Листопада 2019

У День Пам’яті 23 листопада о 18:30 та 24 листопада о 16:00 Київський театр «Veritas» представить виставу «Контра».

Вистава створена на основі реальних свідчень свідків Голодомору та демонструє складнощі пошуку правди у швидкому вирі життя. Вистава “Контра” створена спеціально для показу у Залі Пам’яті Музею Голодомору.

«Ми знаємо лиш те, що нам дозволено знати», — каже Олександра Кравченко, авторка сценарію та режисерка. «Де криється правда, насправді? В історії? В людях? Чи в нас самих?…Яка сила необхідна для того, щоб зізнатись собі, що живеш у світі брехні?…Чи є шанс покарати тих, хто винний?», — відповіді на ці запитання намагатимуться знайти актори перформативної вистави.

 За сценарієм головна акторка проходить всі області України під час Голодомору: від Харківської й до Тернопільської та бачить, як живе український народ. ЇЇ батько — прихильник радянської влади і вважає контрреволюціонерів злом. Та головна героїня переконується у хибному баченні рідної людини: радянський режим змусив людей помирати від голоду.

Veritas — популярний київський театр-студія, що утворився на базі аматорської рок-опери «МІФ», створеної силами студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з нагоди 200-річчя з дня народження великого поета, у 2014 році. Однією з найважливіших цілей молодого театру є популяризації української національної ідеї.