Меморіал жертв Голодомору взяв участь у міжнародній конференції у Лівані
15 листопада 2018 року в Університеті Святого Духу в м. Каслик (Ліван) відбулась Міжнародна наукова конференція «Великий голод: наслідки для ліванського та українського населення», присвячена історії геноциду українців – Голодомору 1932-1933 років й історії Великого Голоду Гірського Лівану в 1915-1918 роках. Щодо історії Голодомору доповідали експерти з України. Генеральний директор Національного музею «Меморіалу жертву Голодомору» Олеся Стасюк виступила з доповіддю «Трансгенераційні наслідки Голодомору-геноциду в Україні». Доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Козицький розповів про історію та механізм вчинення Голодомору.
У конференції взяли участь Посол України Ліванській Республіці Ігор Осташ, декан факультету сільськогосподарських і харчових наук Університету Святого Духу в м. Каслик Лара Ханна Вакім та ліванські науковці.
Учасники конференції долучилися до Міжнародної акції «Запалимо свічку пам’яті», під час якої було згадано імена 85 дітей-жертв Голодомору в Україні.
У рамках події відбулось відкриття виставки: «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» та показ відеоролику, підготовленого Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал імені Василя Стуса» до 85-х роковин Голодомору.
Організатори конференції: Посольство України в Ліванській Республіці та Університет Святого Духу (м. Каслік, Ліван).