Eng: Free online tour around the Holodomor Museum to the International Museum Day

11 Травня 2021
▪️18 травня — Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди наша команда запускає серію освітніх онлайн-подій. Ми прагнемо, аби і в Києві, і в будь-якому населеному пункті України та за кордоном ви могли долучитися до всесвітнього дня, який об’єднує культурні інституції та їхніх працівників.
▪️ Дата / час: 19 травня 2021 року о 16:00
▪️Подія: онлайн-екскурсія Музеєм Голодомору англійською мовою
👤Для кого: цю відеоекскурсію ми розробили для іноземців, діаспорян, школярів від 13 років та дорослих та тих, хто поглиблено вивчає англійську мову.
▪️Про онлайн-подію: Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу.
Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції музею.
Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин.
Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.
🏛Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Щоб відвідати освітнє заняття, зареєструйтеся за посиланням (кількість місць обмежена): http://bit.ly/ukr_tour
🗣Темою Міжнародного дня музеїв у 2021-му є «Майбутнє музеїв: відновлення та переосмислення». Протягом локдаунів та карантинів ми по-новому осмислили роботу та роль музеїв і навчилися по-іншому спілкуватися з нашими відвідувачами.
І хоча ніщо не замінить досвід, який відвідувач отримує в музеї, ми можемо дізнаватися більше завдяки діджитал-технологіям — відвідуючи лекції й майстер-класи та спілкуючись з музейниками онлайн.
▪️Переглядайте усі освітні події на нашій ФБ-сторінці.
▪️Також у Міжнародний день музеїв ви можете відвідати Музей Голодомору безкоштовно.
Ми працюємо з 10:00 до 18:00 за адресою м. Київ, вул. Лаврська 3. Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття для школярів чи студентів, дізнатися про аудіогід 33-ма мовами, перейдіть за посиланням: https://holodomormuseum.org.ua/zaplanuvaty-vizyt/
Телефон для довідок: 044 254 45 12
Email: [email protected]