Італійський художник Сабатіно Шіа подарує українському музею свої роботи про Голодомор

18 Вересня 2018

Місце проведення заходу: Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» (м. Київ, вул. Лаврська, 3)

Час проведення заходу: 18 вересня 2018 р., о 12.00

У заході візьмуть участь:
Євген НИЩУК, Міністр культури України
Сабатіно ШІА, художник, письменник (Неаполь, Італія)
Давіде ЛА ЧЕЧІЛІА, Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні
– Олеся СТАСЮК
, генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

Письменник та художник міжнародного рівня з Неаполя Сабатіно Шіа вперше представить в Україні свої картини із серії «Геноцид українців» – роботи, які розповідають історію злочину сталінського режиму проти українців. Свої твори митець подарує Національному музею «Меморіал жертв Голодомору».

«Вперше за роки незалежності нашої держави іноземець, який не має українського коріння і ніколи не був раніше в Україні, подарує українському музею твори мистецтва», – розповідає генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Олеся Стасюк.

Презентація  п’яти картин Сабатіно Шіа відбудеться 18 вересня в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору». Експонуватимуться твори мистецтва в Залі пам’яті музею протягом двох місяців.

Для акредитації та довідок: (044)254-45-12, [email protected]