Кураторська екскурсія виставкою «Те, що не можна викидати»

22 Червня 2023

В екпозиції нашої виставки «Те, що не можна викидати» можна побачити ложку, що належала Анастасії Василюк із села Миньківці Андрушівського району на Житомирщині.

Під час Голодомору вона лежала без діла, оскільки не було чого їсти. Пані Анастасія лишила ложку на пам’ять своїй племінниці Марії Тіводар зі словами: «Ця ложка відпочивала під час Голодомору, користуйся нею завжди, щоб вона у тебе ніколи не відпочивала, щоб більше такого горя ніхто не знав». Згодом нова власниця передала її Музею Голодомору.

Більше про історію Анастасії Василюк читайте тут.

Більше дізнатися про цей та інші експонати ви можете під час кураторської екскурсії, яку проведе заступниця завідувача виставково-експозиційним відділом Марина Богуш.

Екскурсія відбудеться у неділю, 2 липня, о 15:00 (Музей Голодомору, вул. Лаврська, 3).

Вартість 55 грн плюс вхідний квиток.

Просимо попередньо зареєструватися за посиланням: http://surl.li/ihfiz.