Лекція «Судово-медичні аспекти дослідження Голодомору»

14 Вересня 2018

В рамках проекту «Усна історія Голодомору» відбудеться зустріч з кандидатом медичних наук, експертом вищого кваліфікаційного класу, лікарем вищої категорії, криміналістом, судово-медичним експертом  Андрієм Кісем.

Фахівець проводив судово-медичні експертизи під час розгляду кримінальної справи за фактом вчинення злочину геноциду в Україні в 1932-1933 роках. Незважаючи на закінчення офіційних досліджень, автор продовжив самостійне вивчення теми. Він проаналізував багато архівних документів та співставив їх зміст з фундаментальними медико-біологічними дослідженнями. Виявилось, що реальна кількість смертей, перевищує офіційні дані у десятки разів.

Чому питання про кількість загиблих в роки Голодомору-геноциду досі актуальне? Як трапилось, що підрахунки досі тривають? 14 вересня 2018 р. Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» запрошує прослухати лекцію Андрія Кіся  «Судово-медичні аспекти дослідження Голодомору». Він виявив цілу низку фальсифікацій в звітних документах різних державних установ м. Харкова з метою приховання масштабу смертності в 1932-1933 роках. Саме ці унікальні архівні матеріали експерт продемонструє відвідувачам. Лекція міститиме візуально-документальну та графічно-аналітичну інформацію.

Лекція відбудеться 14 вересня 2018 року в Залі пам’яті Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (м. Київ, вул. Лаврська, 3). Початок о 14:00. Вхід вільний.

Для акредитації та довідок: (044)254-45-12, [email protected]