Майстер-клас з виготовлення аналогового колажу

7 Грудня 2022

Друзі, запрошуємо на майстер-клас з виготовлення аналогового колажу з тематики традиційної української культури кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Рафаель Лемкін, автор терміну “геноцид”, писав про “скоординований план різних дій, спрямованих на знищення суттєвих основ життя національних груп з метою їхнього знищення”. Тож коли йдеться про Голодомор, необхідно шукати ті “основи життя” українців, які намагались знищити у 1932-33 роках. Чим та як жив український народ? Які мав традиції, турботи і дозвілля? Що було стерто Голодомором, а що вціліло внаслідок цього геноциду? Пропонуємо дослідити це разом на майстер-класі з виготовлення аналогового колажу. Його проведе колажистка, співзасновниця проєкту CUTOUT COLLAGE Катя Сита для всіх охочих.

Дата проведення: 11 грудня о 15.30.

Місце проведення: Зала пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду за адресою вул. Лаврська, 3 (10 хв. пішки від станції метро “Арсенальна” в бік парку Слави).

Вік учасників майстер-класу 12+

Реєстрація

Орієнтовна кількість учасників – до 15 осіб (за умови реєстрації більшої кількості учасників наступні  майстер-класи буде організовано у інші дні).

Для відвідування   майстер-класу  потрібно зареєструватися та оплатити вхідний квиток в музей:
для дорослих: 30 грн.
для студентів: 20 грн (за наявності дійсного студентського квитка).
для пенсіонерів (за віком): 20 грн (за наявності пенсійного посвідчення).
для учнів: 15 грн (за наявності учнівського квитка).
*Майстер-клас відбудеться незалежно від планових чи екстренних відключень електроенергії.