Меморіал жертв Голодомору запустить потяг української ідентичності у Дніпрі

14 Травня 2019

З 14 травня 2019 р. на колії метрополітену у Дніпрі виїде «Потяг української ідентичності». Це спеціальний науково-просвітницький проект Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (що в м. Києві), який реалізовано в м. Дніпро у співпраці та за сприяння КП «Дніпровський метрополітен».

«Потяг української ідентичності» – це потяг метрополітену, у вагонах якого розміщені інформаційні постери про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту, про українців, які змінювали історію, про все, що становить нашу ідентичність, і все, що було знищено, ліквідовано чи заборонено, після того, як Україна була окупована більшовиками. Саме вони у 1932–1933 рр. вчинили один із найбільших злочинів в історії людства – Голодомор-геноцид, об’єктом якого, стала українська нація.

Презентація проекту відбудеться 14 травня 2019 року у місті Дніпро на ст. м. Покровська. Початок об 11:00.

У заході візьмуть участь:

• Олеся Стасюк – генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»;
  • Микола Українець – заступник директора з експлуатації КП «Дніпровський метрополітен»  Дніпровської міської Ради;
  • Юлія Коцур – завідувач інформаційно-видавничого відділу Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

Проект «Потяг української ідентичності» було створено співробітниками Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у співпраці з близько 10-ма музейними та архівними установами України, до 85-х роковин Голодомору-геноциду і у листопаді 2018 року презентовано у Київському метрополітені.

Проїхатись «Потягом української ідентичності» у метрополітені м. Дніпро можна з 14 травня до 30 червня 2019 року.