Музей Голодомору на NEOсвітньому Арсеналі!

24 Лютого 2020

Зустрічайте Музей Голодомору на NEOсвітньому Арсеналі!

З 27 лютого до 1 березня Музей Голодомору братиме участь в освітньому фестивалі, який вже вп’яте проводить Мистецький Арсенал.

Тема цьогорічного фестивалю — «Супермозок: ліва/права півкуля». Використовуючи структуру і архітектуру людського мозку як концептуальну рамку, NEOсвітній Арсенал пропонує дітям та дорослим дослідити, як пов’язані та взаємодіють між собою культура і наука, мистецтво і технології. На вас чекає 4-денний квест, який разом створювали учасники фестивалю: музеї, культурні інституції, творчі школи, науково-популярні студії.

І вперше серед учасників буде Музей Голодомору із новою освітньою програмою!

Граючи в нашу інтерактивну освітню гру, ви допоможете 12-річній Катрусі оминути небезпеки та наповнити схованку запасами. Як діти, так і дорослі зможуть більше дізнатися про те, як рятувалися та виживали українці під час Голодомору. Ми розповімо все, що цікавить вас про Голодомор, а також анонсуємо нашу нову програму для підлітків History Lab!

Шукайте нас у лобовій частці NEOсвітнього Арсеналу, дізнавайтеся більше у програмі, а також телефонуйте для отримання довідок за номером 380983432431!

Місце проведення: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12.

Чекаємо на зустріч з Вами!