Музичний вечір «У пошуках зерна істини»

12 Листопада 2019

23 листопада о 16:30 в Музеї Голодомору «Сестри Тельнюк» презентують спеціальний музичний вечір «У пошуках зерна істини».

Галя та Леся Тельнюк — народні артистки України та відомий український вокальний дует.

Мiстерiя слова й музики у спеціальній програмі до 86-х роковин «У пошуках зерна істини» розповідає про довгий шлях до повноти оцінки масштабу трагедії навіть після розірвання заборони на правду про геноцид українців. 86 років тому радянська влада вчинила злочин проти людства — Голодомор, який вбив 7 000 000 українців. Протягом років замовчування та приховування тисячі історій, документів та фактів були загублені у вирі часу. Музичний вечір через пісні на вірші Т.Шевченка, П.Тичини, Є.Маланюка, Б.-І.Антонича, В.Стуса, Л.Костенко, О.Забужко повертають слухачів до істинно української культури, яку безжально намагалися знищити за часів СРСР.

Виступи «Сестер Тельнюк» — це своєрідні літературно-музичні композиції, синтез поезії та співу. Вони завжди мають вибудовану драматургію і чітко окреслене коло образів: митець і суспільство, внутрішня свобода як необхідна умова творчості, пошуки самототожності, сенсу буття.